Álláshirdetés – Projektmenedzser asszisztens főállású munkakör

A Füzéri Várgondnokság pályázatot írt ki a Projektmenedzser asszisztens feladatok ellátására. Az intézmény idegenforgalmi egységei a következők: Váruradalmi kézművesház, Tájházak, Látogatóközpont, Várparkoló, és Füzér Vára. A településre évente 70.000 turista látogat, emellett 5 állandó nagyobb 3-4 ezer főt befogadó; és 5 kisebb rendezvény kerül megrendezésre. Az intézmény pályázatok útján turisztikai fejlesztéseket valósít meg, mely hozzájárul hosszú távú fenntartásához.

Ellátandó feladatok:

A Füzéri Várgondnokság projektmenedzsmentjében asszisztensi munkakör ellátása, főállású munkakörben. A pályázat során pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkafolyamatok:

  • pályázat kezelés, menedzsment
  • adminisztráció
  • adatbázis kezelése, frissítése
  • iktatás

Az ideális jelölt szakmai kompetenciái:

  • középfokú végzettség
  • pályázat menedzsment tapasztalatok
  • kommunikációs és online eszközök ismerete
  • kiemelkedő számítógépes ismeret (MS Office)
  • kiemelkedő Excel használat

Feltételek:

  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció / Irodai munka
  • Turisztika
  • Projektmenedzsment

Amit kínálunk:

  • Megegyezés szerinti versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés lehetősége

Jelentkezési határidő: 2018.06.28. 15:00

Munkavégzés helye és ideje:

Füzér, egy éves időtartam

7:30-16:00-óráig hétköznap

Állás típusa: Teljes munkaidős 8 órás állás

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások, nyilatkozatok:

  • végzettséget/végzettségeket igazoló okirat/okiratok másolatai
  • nyelvvizsga bizonyítvány másolat
  • a pályázó személy adatait tartalmazó önéletrajz és motivációs levél
  • hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatok kezeléséhez
  • nyilatkozat, hogy hozzájárul-e a teljes pályázati anyagának a véleményezők és a döntéshozók részére történő sokszorosításához, továbbításához

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • középfokú nyelvvizsga bizonyítvány – angol/szlovák /német
  • felsőfokú végzettség
  • szakmai tapasztalat

A pályázatában kérjük feltüntetni: Projektmenedzser asszisztens állás pályázat”

PDF formátum: Projektmenedzser asszisztens